Tlf: 26 18 14 32
E-mail: Peter@teateroen.dk

Direktør

Peter Kirk

Tlf: 22 92 13 32

E-mail: Tilde@teateroen.dk

Kunstnerisk leder

Tilde Knudsen

Tlf: 40 49 04 87

E-mail: mikkel@teateroen.dk

Producent

Mikkel Søndergaard Kryger

Tlf: 30 20 70 34

E-mail: martin@teateroen.dk

Driftstekniker

Martin Sølvmose

Tlf: 22 48 00 19

E-mail: tabitha@teateroen.dk

Koordinator

Tabitha Burke

Tlf: 25 34 22 74

E-mail: zara_kirk@hotmail.com

Freelance kok

Zara Kirk

Tlf: 60 51 05 35

E-mail: Laura-grysbaek@live.dk

Forhus

Laura Grysbæk

Tlf: 29 88 45 54

E-mail: alma.love.kirk@gmail.com

Forhus

Alma Kirk

Tlf: 23 72 47 50

E-mail: siljachawesbyske@gmail.com

Forhus

Silja Byske

Tlf: 42 43 13 08

E-mail: claranordahl@gmail.com

Forhus

Clara Luna Nordahl Bang

Tlf: 27 59 21 59

E-mail: rikkelinevh@gmail.com

Forhus

Rikkeline Vesterkær Hjartbo

Tlf: 21 40 63 56

E-mail: josephine.agm@gmail.com

Forhus

Josephine Gjølby Melgaard

Tlf: 93 84 62 10

E-mail:

frederikke.hoffmann.schroder@gmail.com

Forhus

Frederikke Hoffman

Tlf: 42 16 79 87

E-mail: kira-k@live.dk

Forhus

Kira Koldsø

Tlf:  53 48 02 30

E-mail: leah-burke@hotmail.com

Forhus

Leah Burke

Tlf: 

E-mail: 

Praktisk tilkalder

Villads Sølvmose

Tlf: 53 88 14 32

E-mail: osvald.l.kirk@gmail.com

Praktisk tilkalder

Osvald Kirk

Tlf: 60 20 92 16

E-mail: amalie.thoeger@hotmail.com 

Tilkalde forhus

Amalie Thøger 

Tlf: 53 36 94 74‬

E-mail: nannamathilde@icloud.com

Tilkalde forhus

Nanna Bruun Nielsen

Tlf: ‭91 19 10 33‬

E-mail: jara.luepke@gmail.com

Tilkalde forhus

Jara Luepke

Tlf: ‭

E-mail: pedalstrom@gmail.com

Tilkalde forhus

Petra Dalstrøm

Kontaktliste

En åben platform for scenekunst | An open platform for performing arts  | Teaterøen | Danmark

William Wains Gade 11
Refshaleøen
1432 Kbh K
40 49 04 87
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon